toto umíme my, naši lidé

oblasti, kterými se zabýváme

wealth management

Wealth management

Správa majetku. Skloubení všech činností, které umíme, do jednoho celku. Tato služba Vám dá maximální péči. Dá Vám úsporu času, jistotu, že neopomenete nic důležitého. My - Váš poradce a náš tým, řídíme Váš majetek a pečujeme o něj. Chráníme jej. Budujeme jej. A pomáháme Vám plnit si Vaše cíle. Plánujeme, chráníme jej, zhodnocujeme jej, rozšiřujeme jej, předáváme jej Vašim dětem.

Finanční plánování

Definujeme cíle. Posuzujeme realizovatelnost. Nastavujeme jejich strategii. Tvoříme finanční plán na míru. Zajímá nás každý detail o Vašem podnikání, majetku, rodině, financích, hodnotách. Analyzujeme jednotlivé oblasti a stanovujeme Vaši cestu. S plánem nesklouzneme kam nechceme, předcházíme rizikům a zvyšujeme pravděpodobnost úpěchu.

Finanční plánování
Řízení a zajištění rizik

Řízení a zajištění rizik

Posloucháme Vás, všímáme si detailů a odkrýváme rizika, která vidíme - ve Vašem životě, životě rodiny, fungování Vaší firmy či jiných oblastech. Vymýšlíme a počítáme, jak je eliminovat. Kreslíme si scénáře, diskutujeme o nich. Stavíme krizový plán, který říká, co se bude dít, kdyby se stalo něco vážného s Vámi. Připravujeme se na všechny scénáře, horší i lepší.

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Nastavení firemní struktury. Optimalizace daňových procesů. Administrativa. Příprava pro řešení daňových otázek. Společně s daňově-poradenskou kanceláří připravíme a postaráme se o to, abyste pracovali (nejen) s daněmi efektivně a v mezích zákona.

Financování

Financování

Připravujeme koncept financování, chystáme nezbytné kroky, komunikujeme s bankami. Umíme řešit klasické úvěry, podnikatelské úvěry, firemní financování či téměř jakýkoliv jiný požadavek. Přípravu propojujeme s řízením rizik, finančním plánem, či třeba daňovými dopady. Komunikujeme i s developery nebo makléři, tak abychom za Vás celý proces dotáhli a měli jej pod kontrolou.

Investiční poradenství

Investiční poradenství

Nastavujeme strategickou alokaci portfolia, vybíráme instrumenty splňující naše kvalitativní požadavky a ověřené platformy. Vaše investiční portfolio řídíme na základě zásad wealth protection. Nespekulujeme, bereme Váš majetek s velkým respektem. Pravidelně Vám reportujeme výsledky a sledujeme jeho vývoj. Rebalancujeme jej a reagujeme na změny, které trh nabízí. Jsme připraveni i na propady trhů a máme vždy plán, jak jich vyvážit.

Notářské služby

Součástí řízení rizik může být i úprava závěti, respektive její sepsání. Máme špičkového notáře, který projde náš dědický plán, dá nám zpětnou vazbu a závěť notářsky sepíše. Notář je nám ale k dispozici i pro jakékoliv jiné služby, které si jej vyžadují. Zajistíme i převod majetku dalším generacím.

Notářské služby
Advokátní služby

Advokátní služby

Realitní právo. Obchodní právo. Insolvenční právo. Finanční právo. Toto jsou oblasti, které pro Vás umíme bez problému zajistit. Řešíme za Vás smlouvy pro realitní transakce, fúze, akvizice či prodej firem, spory s dodavateli či odběrateli … prostě vše, co má dopad na náš finanční plán a na Vaše majetky.

Realitní služby

Vyhledáváme investiční byty, kalkulujeme jejich ekonomiku. Umíme řešit prodej či nákup nemovitosti. Postaráme se o pronájem Vašeho bytu a případně jeho dlouhodobou správu. Špičkové marketingové služby, precizní výběr nájemníků, neprůstřelné smlouvy. Máme vše pod kontrolou.

Realitní služby

Vždy něco navíc

Každý náš klient je něčím unikátní. Každý řeší něco specifického. Řešili jsme už všelijaké situace. S každou se ale snažíme maximálně vypořádat, nebo najdeme někoho, kdo to zvládne místo nás. Umíme pracovat i s klienty v zahraničí.

Vždy něco navíc

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů.